Producenci
O nas - misja

Pomorska Fundacja Rottka®️ zaprasza do swojego sklepu, którego cały dochód przeznaczony jest wyłącznie na cele charytatywne – pomocy psom oraz ofiarom ich pogryzień.

Zapewniamy schronienie bezdomnym i potrzebującym psom, staramy się zagwarantować im opiekę weterynaryjną, leczenie, socjalizację i jeśli potrzeba szkolenie, po to aby znaleźć dla nich nowe, kochające domy. Jest to szczególnie istotne w przypadku rottweilerów, które bez tego typu pomocy zostałyby skazane na dożywocie w warunkach schroniskowych.

Nie zawsze jesteśmy w stanie konkurować z wielkimi sieciami, czy darmową przesyłką, ale wierzymy, że miłośnicy zwierząt to zrozumieją i wesprą zakupami u nas niechciane czworonogi. Staramy się zapewnić atrakcyjny, najwyższej jakości asortyment proponując możliwie najkorzystniejsze ceny.

Dokładamy wszelkich starań, aby obsługa naszych Klientów była na najwyższym poziomie i chętnie dzielimy się wiedzą w zakresie żywienia zwierząt, skuteczności suplementów oraz doboru akcesoriów dla nich. Szczególnej uwadze Kupujących polecamy ekologiczne i naturalne karmy, suplementy i preparaty, których ofertę systematycznie wzbogacamy.

Oprócz zakupów u nas, możesz także pomóc w inny sposób:

  • podarować 1% na cele statutowe Pomorskiej Fundacji Rottka,
  • przekazać nam darowiznę na konto bankowe, przez Dotpay lub PayPal (fundacja@rottka.pl),
  • zostać naszym wolontariuszem,
  • zostać domem tymczasowym dla naszych psów,
  • dokonać zakupów na naszych aukcjach charytatywnych lub wystawić je z dochodem dla nas,
  • objąć psa będącego pod naszą opieką adopcją wirtualną,
  • wysłać SMS na numer 73880 o treści wa rottka 01. Otrzymasz link z możliwością ściągnięcia logo Pomorskiej Fundacji Rottka. Koszt 3 PLN + VAT (3,69 PLN).

Więcej informacji o nas: www.rottka.pl

Pomorska Fundacja Rottka®️
NIP 585-14-26-492
Al. Grunwaldzka 5, 80-236 Gdańsk
KRS 0000264192, REGON 220298294,

53 1090 1098 0000 0001 0587 2375
kod SWIFT (BIC code): WBKPPLPP
Pay Pal fundacja@rottka.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl