Pytania i odpowiedzi

1. Dlaczego powinienem wybrać sklep Zwierzakom.pl?

Sklep Zwierzakom.pl prowadzony jest przez Pomorską Fundację Rottka, cały dochód przeznaczony jest wyłącznie na cele charytatywne – pomocy psom oraz ofiarom ich pogryzień.

Staramy się zapewnić schronienie bezdomnym i potrzebującym psom, zagwarantować im opiekę weterynaryjną, leczenie, socjalizację i jeśli potrzeba szkolenie, po to aby na koniec znaleźć dla nich nowe, kochające domy. Jest to szczególnie istotne w przypadku rottweilerów, które bez tego typu pomocy skazane by zostały na dożywocie w warunkach schroniskowych.

Nie zawsze jesteśmy w stanie konkurować najniższą ceną czy darmową przesyłką, ale wierzymy, że miłośnicy zwierząt to zrozumieją i wesprą zakupami u nas niechciane czworonogi.

Dokładamy wszelkich starań, aby obsługa  naszych Klientów była na najwyższym poziomie i chętnie dzielimy się wiedzą w zakresie żywienia zwierząt, skuteczności suplementów oraz doboru akcesoriów dla nich. Szczególnej uwadze Kupujących polecamy karmy i preparaty ekologiczne i naturalne, których ofertę systematycznie wzbogacamy.

2. Jak często są dostawy?

Nowe dostawy są przynajmniej raz w miesiącu, jeśli zachodzi taka potrzeba to częściej. Towar jest na bieżąco sprzedawany i uzupełniany, co stanowi gwarancję szybkiej jego dostępności lub obecności w magazynie wybranych produktów. Częste dostawy to także pewność zakupu najświeższych partii producenta.

W przypadku braku dostępności w magazynie poinformujemy Państwa mailowo lub telefonicznie o czasie oczekiwania na dostawę. Cały dochód ze sprzedaży w sklepie internetowym przeznaczany jest na cele statutowe Pomorskiej Fundacji Rottka, z których do głównych należy pomoc psom. Kupując u nas wspierasz naszą działalność i pomagasz psom bezdomnym, porzuconym, chorym, w potrzebie.

Jeśli macie Państwo inne pytania prosimy skorzystać z formularza kontaktowego, zapytać telefonicznie 603039243 lub mailem.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl